Про нас


Компанія «Прем’єр-Дентал» була створена 1 липня 2005 року і невдовзі завдяки правильній стратегії розвитку зайняла вагоме місце серед інших компаній на стоматологічному ринку України. Секрет нашого успіху – у постійному намаганні досягнути повного взаєморозуміння із замовником, намаганні налагодити стабільну та взаємовигідну співпрацю.

Крім забезпечення стоматолога та зубного техніка всім необхідним – матеріалами, інструментами та обладнанням, ми докладаємо багато зусиль для забезпечення наших клієнтів найголовнішим – інформацією. Фірма «Прем’р-Дентал» постійно організовує та проводить, як самостійно, так і з партнерами, різноманітні навчальні курси, семінари та лекції. Стоматологи та зубні техніки, які відвідують та беруть участь у цих заходах, отримують інформацію не тільки у розрізі пропонованої нами продукції, а й загальну фахову інформацію, яка буде корисною незалежно від того, продукцією якого виробника ви користуєтеся.

В активі «Прем’єр-Дентал» представництво таких закордонних виробників стоматологічної продукції, як Bredent, Nouvag, Dentsply Sirona, Zhermack, Zhermapol, DeguDent, Jota, Bausch, YDM, OSUNG, Bonart, DigiMed, KMG, D-TEC, Dr.Mach, Woodpecker, Angelus, B&L, EKOM та інших, що дозволяє не тільки забезпечувати у широкому спектрі кінцевого споживача, а й пропонувати вигідні умови співпраці нашим партнерам – стоматологічним торгівельним підприємствам.

Значну частину пропонованої нашою продукції становить обладнання, і це накладає свій відбиток на характер здійснення нашої діяльності. Адже продаж обладнання передбачає не тільки ознайомлення з перевагами продукції, і, навіть, не тільки навчання методики використання цієї продукції. Замовник, який прибав певне обладнання постійно потребує інформаційно-технічного супроводу, гарантійного чи поза гарантійного обслуговування, модернізації. Нарешті, як наслідок позитивного досвіду співпраці з нами замовник звертається до нас для того щоб придбати нову модель колись придбаного обладнання того виробника, продукцію якого ми пропонуємо.

Таку схему роботи ми проектуємо і на інші галузі діяльності. Встановлення довготривалих, стабільних ділових та виробничих стосунків із нашими партнерами та замовниками, чітке дотримання домовленостей і виконання зобов’язань – це ті якості, які дозволяють компанії «Прем`єр-Дентал» залишатися успішною, незважаючи на кризи та негаразди, і таким чином служити надійною опорою бізнесу наших партнерів та замовників.

ua