CERAM X SphereTEC ONE, шприц 3 г, колір А2. Колір VITA A2;B2;D2 / Церам ікс Сфір Тек Ван

 
Виробник :
Артикул :
60701622
 
 
560.0 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Ceram.x® SphereTEC ™ one - композит без компромісів

Ceram.x® SphereTEC ™ one - універсальний нано-керамічний композит світлового затвердіння на основі унікальної технології сферичного наповнювача SphereTEC, показаний для прямих і непрямих реставрацій.

Нова технологія наповнювача є поєднанням сферичної і оптимізованої матриці смоли, що призводить до ідеальних маніпуляційних властивостей матеріалу.

Що таке SphereTEC?

Технологія сферичного наповнювача SphereTEC забезпечує максимальну наповненість матеріалу мікро-гранульованими, сферичними частинками барієвого скла. SphereTEC - процес виробництва мікро-розмірних сферичних гранульованих супраструктур, що складаються з субмікронного скла.

Морфологія частинок наповнювача, розподіл часток за розміром і мікроструктура поверхні є ключем до чудового принципу роботи даного продукту матеріалу і легкої поліровки.

Висока стійкість до стікання і виняткові маніпуляційні властивості

Крім сферичних наповнювачів, ceram.x SphereTEC також містить більш дрібні частинки наповнювача, які призводять до негайної зупинки матеріалу при відсутності зовнішніх сил, утворюючи високий рівень стабільності та опору сповзанню, а також чудову моделюючість матеріалу.

Матеріал не липне до ручних інструментів

Мікро-гранульована структура SphereTEC здатна зв'язувати більше вільних частинок смоли в порівнянні зі звичайними наповнювачами. В результаті, ceram.x не липне до інструментів.

Що робить цю технологію особливою?

SphereTEC - передова технологія наповнювача на базі сферичних мікрочастинок, заснована на принципі шарикопідшипника, що виводить робочі характеристики на новий рівень

Ви можете відчути різницю вже при внесенні ceram.x. в порожнину.

Сферичний наповнювач SphereTEC забезпечує просте внесення без зусиль, а також неперевершену адаптацію композиту до стінок порожнини зуба.

Суміш сферичних і більш дрібних частинок матеріалу без застосування сили впливу негайно припиняють рух. Це забезпечує високий рівень стабільності і не дозволяє матеріалу сповзати по стінці порожнини.

Крім цього, мікро-гранульована структура SphereTEC здатна зв'язувати більше вільних частинок смоли в порівнянні зі звичайними наповнювачами. В результаті, ceram.xSphereTECone не липне до інструментів.

Більше того, під час полірування, частки SpereTEC не вибиваються цілком, а сточуються шар за шаром. В результаті виходить гладка поверхня, забезпечуючи високоестетичний результат реставрації.

Комплектація:
- шприц 3г

Відгуки

Best Product For me :)20 minutes ago
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Aliquam suscipit nisl in adipiscin"
Michael Lee

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

  1 (погано) 2 3 4 5 (чудово)
Оцінка *
Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
ua