Матриці Palodent V3 Intro Kit. (Палодент В3, набір Інтро кіт). В набір входить: 100 матриць - 25 шт кожного розміру: 3,5мм; 4,5мм; 5,5мм; 6,5мм. клинців - 25 шт кожного розміру: малі, середні, великі; 30 клинців з захистом - 10 шт кожного розміру: малі, середні, великі, універсальне кільце, вузьке кільце, щипці, пінцет (Palodent V3 - це обновлена версія матричної системи Palodent Plus)

Виробник :
Артикул :
659700V
Наявність :  
В наявності
16 173 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Palodent


Система Palodent
• Точні, щільні контактні пункти: кільця виготовляються з нікель-титанового сплаву, що дозволяє проводити сепарацію зубів, а потім приймати початкову форму після використання. В результаті забезпечується щільне крайове прилягання і створюється контактний пункт анатомічної форми.
• Розширені показання до застосування секційної матричної системи: форма зубців кільця допомагає системі добре фіксуватися навіть на сильно зруйнованому зубі. Кільця можна встановлювати один на одного для реставрації декількох зубів одночасно.
• Мінімально нависаючий край і фінішна обробка: зубці кільця добре прилягають до зуба , що доповнюється використанням клина і матриці , які працюють разом для отримання герметичної, анатомічно коректної реставрації, скорочуючи час фінішної обробки .
• Сумісність клинів та їх характеристики: завдяки V- подібній формі зубців, можливо безперешкодне розміщення клинів з обох сторін. Тонкі ребра клина у вигляді хвилі стискаються і розширюються при накладанні, зводячи до мінімум пошкодження м`яких тканин.


Система PalodentPlus модифікована на основі попередньої, тепер кожен елемент оновлений і по-своєму унікальний:
- Клини - 3-х розмірів, анатомічні , пластикові , мають V-подібну форму. Вільно стискаються, що сприяє їх легкому розміщенню в міжзубні проміжки і, найважливіше - захисту ясна від пошкоджень.
- Клини із захисною пластинкою “wedge-guard” для ізоляції сусіднього інтактного зуба , керамічної коронки чи вініра під час препарування. Після препарування захисну пластинку можна витягти, а клин використовувати для подальшої установки матричної системи .
- Матриці товщиною 30 мкм з перфорованими елементами 4 -х розмірів:
    3,5 мм - для молочних зубів і премолярів
    4,5 мм - для премолярів
    5,5 мм - для молярів і більшості реставрацій II класу
    6,5 мм з язичком під ясна - для глибоких і великих порожнин.


Матриці мають у своїй структурі ясеневий гребінь і емалевий валик, що дає можливість відразу отримати правильну анатомічну форму. Перфоровані частини матриць і клинів дозволяють легко ввести і витягти їх за допомогою спеціально розробленого пінцета. Розташований на його робочої поверхні штопфер, забезпечує надійну фіксацію, внесення і видалення кожного елемента. Завдяки зворотнїй конструкції пінцета рука лікаря завжди розслаблена.
* Кільця нікель-титанові мають підвищену міцність на вигин і пам`ять форми. Мають пластикову робочу частину з V-подібними ніжками, які чітко стають на клин.

Два види кілець - універсальне ( для молярів і премолярів ) і вузьке ( для премолярів і молочних зубів) . Витримують до 1000 циклів автоклавування .
* Щипці для установки кілець - вигнута робоча частина забезпечує безпечну фіксацію кільця.


Застосування PalodentPlus + гарантує Вам формування ідеального і анатомічно правильного контактного пункту , а також легкість і простоту використання!

БРОШУРА

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua