Матриці Palodent V3 Starter Kit. Стартовий набір Палодент В3. В набір входить: 20 матриць - 15 х 5,5мм; 5 х 4.5мм; 15 клинців - 5 шт кожного розміру: малі, середні, великі; 5 клинців з захистом середнього розміру; 2 універсальних кільця; щипці для встановлення; пінцет; інструкція.

Виробник :
Артикул :
62500005
Наявність :  
В наявності
7 320.0 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Система Palodent ® Plus
• Точні, щільні контактні пункти: кільця виготовляються з нікель-титанового сплаву, що дозволяє проводити сепарацію зубів, а потім приймати початкову форму після використання. В результаті забезпечується щільне крайове прилягання і створюється контактний пункт анатомічної форми.
• Розширені показання до застосування секційної матричної системи: форма зубців кільця допомагає системі добре фіксуватися навіть на сильно зруйнованому зубі. Кільця можна встановлювати один на одного для реставрації декількох зубів одночасно.
• Мінімально нависаючий край і фінішна обробка: зубці кільця добре прилягають до зуба , що доповнюється використанням клина і матриці , які працюють разом для отримання герметичної, анатомічно коректної реставрації, скорочуючи час фінішної обробки .
• Сумісність клинів та їх характеристики: завдяки V- подібній формі зубців, можливо безперешкодне розміщення клинів з обох сторін. Тонкі ребра клина у вигляді хвилі стискаються і розширюються при накладанні, зводячи до мінімум пошкодження м`яких тканин.

Система PalodentPlus модифікована на основі попередньої, тепер кожен елемент оновлений і по-своєму унікальний:
* Клини - 3-х розмірів, анатомічні , пластикові , мають V-подібну форму. Вільно стискаються, що сприяє їх легкому розміщенню в міжзубні проміжки і, найважливіше - захисту ясна від пошкоджень.
* Клини із захисною пластинкою “wedge-guard” для ізоляції сусіднього інтактного зуба , керамічної коронки чи вініра під час препарування. Після препарування захисну пластинку можна витягти, а клин використовувати для подальшої установки матричної системи .
* Матриці товщиною 30 мкм з перфорованими елементами 4 -х розмірів:
3,5 мм - для молочних зубів і премолярів
4,5 мм - для премолярів
5,5 мм - для молярів і більшості реставрацій II класу
6,5 мм з язичком під ясна - для глибоких і великих порожнин.

Матриці мають у своїй структурі ясеневий гребінь і емалевий валик, що дає можливість відразу отримати правильну анатомічну форму.
Перфоровані частини матриць і клинів дозволяють легко ввести і витягти їх за допомогою спеціально розробленого пінцета. Розташований на його робочої поверхні штопфер, забезпечує надійну фіксацію, внесення і видалення кожного елемента. Завдяки зворотнїй конструкції пінцета рука лікаря завжди розслаблена.
* Кільця нікель-титанові мають підвищену міцність на вигин і пам`ять форми. Мають пластикову робочу частину з V-подібними ніжками, які чітко стають на клин.

Два види кілець - універсальне ( для молярів і премолярів ) і вузьке ( для премолярів і молочних зубів) . Витримують до 1000 циклів автоклавування .
* Щипці для установки кілець - вигнута робоча частина забезпечує безпечну фіксацію кільця.

Застосування PalodentPlus + гарантує Вам формування ідеального і анатомічно правильного контактного пункту , а також легкість і простоту використання!

 

Стартовий набір (Palodent Plus Starter Kit) складається з: 

  1. 20 матриць - 15 х 5,5 мм, 5 х 4,5 мм 
  2. 15 клинів - 5 шт кожного розміру: малі, середні, великі 
  3. 5 клинів із захистом середнього розміру, 
  4. 2 універсальних кільця 
  5. хірургічні щипці 
  6. пінцет 
  7. 1 SDR пробник: 4 камп`юли

 

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua