Neo Spectra ST Effects, набір капсул TIPS INTRO KIT: 24 капсули сірого кольору, асорті по 0,25 г: 12хD1; 8xD3; 4xE1; ілюстрована інструкція, наклейка шкали відтінків. Нео Спектра СТ ефектс, нанокерамічний рентгеноконтрастний універсальний композит світлового затвердіння, що призначений для прямих і непрямих реставрацій у фронтальній і бічній ділянці для клінічних ситуацій з підвищеними вимогами до естетики (Dentsply Sirona)

Виробник :
Артикул :
60701940
Наявність :  
В наявності
2 292 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Neo Spectra ST


Лінійка композитів Neo Spectra™ ST - це сімейство нових композитних матеріалів Neo Spectra™ ST (LV та HV), Neo Spectra™ ST Effects і Neo Spectra™ ST flow від Dentsply Sirona з запатентованою технологією наповнювача SphereTEC®.

Наповнювач SphereTEC® - це сферичні гранули, що складаються із субмікронних частинок барієвого скла у поєднанні з оптимізованою полімерною матрицею, які виводять характеристики композиту на новий рівень: Всі композитні матеріали лінійки Neo Spectra™ ST демонструють маніпуляційні властивості, що не мають аналогів, можливість швидкого і простого полірування, а також виражений блиск, дозволяючи створювати композитні реставрації з природною естетикою.

Neo Spectra™ ST - це нанокерамічний, світлозатверджуваний, рентгеноконтрастний універсальний композит, призначений як для прямих реставрацій у фронтальній та бічній ділянках, так і для непрямих - виготовлення вкладок, напівкоронок та вінірів.

Комбінація універсальних відтінків «CLOUD Shades» NeoSpectra ST і дентинних відтінків NeoSpectra ST Effects запобігає  «ефекту сірості» або потемніння, яке спостерігається при реставрації порожнин III, IV класів, а також великих реставраціях жувальних зубів. Завдяки сферичному наповнювачу SphereTEC® синергія універсальних відтінків NeoSpectra ™ ST і відтінків NeoSpectra ST Effects реалізує концепцію спрощеного пошарового нанесення при великих реставраціях передньої групи зубів, що забезпечує простоту і передбачуваність.

Матеріал Neo Spectra ™ ST Effects доступний тільки в формі HV (висока в'язкість), тому що вона є кращим варіантом для моделювання дентинного ядра і ріжучого краю. Відтінки матеріалу Neo Spectra ST Effects поставляються в капсулах і шприцах.

ІНСТРУКЦІЯ

БРОШУРА
 

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua