Neo Spectra ST flow, набір шприців INTRO KIT: 5 шприців по 1,8 г : А1, А2, А3, А3.5, А4; 1 флакон адгезиву Prime&Bond Universal 2,5 мл, 50 насадок на шприци, наклейка шкали відтінків, аксесуари. Нео Спектра СТ флоу, рентгеноконтрастний текучий композит світлового затвердіння (Dentsply Sirona)

Виробник :
Артикул :
60701920
Наявність :  
В наявності
5 051 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Neo Spectra ™ ST


Лінійка композитів Neo Spectra™ ST - це сімейство нових композитних матеріалів Neo Spectra™ ST (LV і HV), Neo Spectra™ ST Effects і Neo Spectra™ ST flow від Dentsply Sirona з запатентованою технологією наповнювача SphereTEC®.

Наповнювач SphereTEC® - це сферичні гранули, що складаються з субмікронних частинок барієвого скла в поєднанні з оптимізованою полімерною матрицею, які виводять характеристики композиту на новий рівень: всі композитні матеріали лінійки Neo Spectra™ ST демонструють  маніпуляційні властивості, які не мають аналогів,  можливість швидкого та простого полірування, а також виражений блиск, дозволяючи створювати композитні реставрації з природною естетикою.

Neo Spectra™ ST flow -  світлотвердіючий рентгеноконтрастний текучий композитний реставраційний матеріал, текучість якого ідеально підходить для застосування на фронтальних і бічних зубах. Це гібридний композит, що володіє високою міцністю і зносостійкістю, які є необхідними вимогами для реставрації фронтальних і деяких бокових зубів, легко досягається блиск та гладкість поверхні після полірування.

Композитний реставраційний матеріал Neo Spectra™ ST flow застосовується для:
- Прямих реставрацій порожнин (за винятком порожнин, що піддаються оклюзійним навантаженням).
- Пломбування дефектів та піднутрень коронок, вкладок та накладок.
- Перекриття/блокування дисколоритів
- Відновлення дефектів.
- Герметизації ямок та фісур.
- Фіксації непрямих реставрацій, що пропускають світло.


Так само як матеріал Neo Spectra ST, кожен універсальний відтінок CLOUD shades композиту Neo Spectra ST flow повноцінно перекриває кілька відтінків шкали VITA завдяки відмінному ефекту хамелеона і здатності зливатися з навколишніми тканинами, що забезпечується унікальною технологією наповнювача SphereTEC.


ІНСТРУКЦІЯ

БРОШУРА
 

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua