Neo Spectra ST HV (висока в'язкість), набір шприців INTRO KIT, 5 шприців сірого кольору по 3 г: А1, А2, А3, А3.5, А4; 1 флакон адгезиву Prime&Bond Universal 2,5 мл; наклейка шкали відтінків, аксесуари. Нео Спектра СТ ХВ, нанокерамічний рентгеноконтрастний універсальний композит світлового затвердіння (Dentsply Sirona)

Виробник :
Артикул :
60701980
Наявність :  
В наявності
6 200 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Neo Spectra ™ ST

Лінійка композитів Neo Spectra ST - це сімейство нових композитних матеріалів Neo Spectra ST (LV - низька в'язкість і HV - висока в'язкість), Neo Spectra ST Effects і Neo Spectra ST flow від Dentsply Sirona з запатентованою технологією наповнювача SphereTEC®.

Наповнювач SphereTEC® - це сферичні гранули, що складаються із субмікронних частинок барієвого скла у поєднанні з оптимізованою полімерною матрицею, які виводять характеристики композиту на новий рівень. Всі композитні матеріали лінійки Neo Spectra™ ST демонструють маніпуляційні властивості, що не мають аналогів, можливість швидкого і простого полірування, а також виражений блиск, дозволяючи створювати композитні реставрації з природною естетикою. Neo Spectra ™ ST - це нанокерамічний, світлозатверджуваний, рентгеноконтрастний універсальний композит, призначений як для прямих реставрацій у фронтальній та бічній ділянках, так і для непрямих - виготовлення вкладок, напівкоронок та вінірів.

Композит Neo Spectra™ ST доступний в 2 варіантах консистенції/в'язкості - LV (низька в'язкість) або HV (висока в'язкість), для вибору типу в'язкості за вподобаннями для моделювання реставрації, обидва типа консистенції мають однакові властивості: не липнуть до інструменту, відмінно адаптуються до поверхні тканин зуба, пластичні і стійкі до стікання, тобто добре тримають форму, мають високу стійкість до усадки.

Neo Spectra ™ ST HV - це універсальний композит високої в'язкості, більш щільний, пакуємий за матеріал LV (низька в'язкості). Композит Neo Spectra ™ ST HV швидко і легко полірується, має високу стійкість до фарбування, забезпечує оптимальну естетику з доведеною довговічністю реставрацій. У продажу доступні шприцеві і капсульні форми композиту Neo Spectra ™ ST HV.

Переваги нанокерамічного композиту:
- Покращені маніпуляційні властивості, доступний у 2 типах в'язкості: LV (низька в'язкість) або HV (висока в'язкість)
- Заснований на технології сферичного наповнювача SphereTEC™
- 5 універсальних відтінків CLOUD з ефектом хамелеону
- Міцний, зносостійкий і водночас естетичний композит
- Легко полірується
- Не липне до інструменту, легко моделюється, стійкість до стікання


ІНСТРУКЦІЯ

БРОШУРА
 

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua