Neo Spectra ST LV (низька в'язкість), капсула, відтінок А3, 1 капсула синього кольору - 0,25 г. Нео Спектра СТ ЛВ, нанокерамічний рентгеноконтрастний універсальний композит світлового затвердіння (Dentsply Sirona)

Виробник :
Артикул :
60701873*
Наявність :  
В наявності
95 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Neo Spectra ™ ST


Лінійка композитів Neo Spectra™ ST – це сімейство нових композитних матеріалів Neo Spectra™ ST (LV – низька в'язкість та HV – висока в'язкість), Neo Spectra™ ST Effects та Neo Spectra™ ST flow від Dentsply Sirona із запатентованою технологією наповнювача SphereTEC®.

Наповнювач SphereTEC® - це сферичні гранули, що складаються із субмікронних частинок барієвого скла у поєднанні з оптимізованою полімерною матрицею, які виводять характеристики композиту на новий рівень. Всі композитні матеріали лінійки Neo Spectra™ ST демонструють маніпуляційні властивості, що не мають аналогів, можливість швидкого і простого полірування, а також виражений блиск, дозволяючи створювати композитні реставрації з природною естетикою.

Neo Spectra ™ ST - це нанокерамічний, світлозатверджуваний, рентгеноконтрастний універсальний композит, призначений як для прямих реставрацій у фронтальній та бічній ділянці, так і для непрямих - виготовлення вкладок, напівкоронок та вінірів.

Характеристики та особливості Neo Spectra ST LV, низька в'язкість
1.Композит Neo Spectra™ ST доступний у 2 варіантах консистенції/в'язкості - LV (низька в'язкість) або HV (висока в'язкість), для вибору під час моделювання реставрації, і мають однакові властивості: не липнуть до інструменту, відмінно адаптуються до поверхні тканин зуба, пластичні та стійкі до стікання, тобто добре тримають форму, мають високу стійкість до усадки. Neo Spectra™ ST LV - це універсальний композит низької в'язкості, м'якіший, ніж матеріал HV (високої в'язкості) - більш щільний (плотніший).
2.Neo Spectra™ ST LV складається з 5 універсальних відтінків CLOUD shades (А1, А2, А3, А3,5, А4), які перекривають всю шкалу відтінків VITA® завдяки вираженому ефекту хамелеону та унікальним оптичним характеристикам. Всього 5 відтінків матеріалу Neo Spectra ST LV достатньо для ефективного естетичного рішення в переважній більшості клінічних випадків. Додатковий відтінок Bleach White (білий вибілений), постачається тільки в капсулах, підходить для реставрацій зубів після відбілювання.
3.Композит Neo Spectra™ ST LV швидко і легко полірується, має високу стійкість до фарбування, забезпечує оптимальну естетику з доведеною довговічністю реставрацій. У продажу доступні шприцеві та капсульні версії композиту Neo Spectra ST LV.


ІНСТРУКЦІЯ

БРОШУРА

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua