Установка стоматологічна Axano (Аксано) Dentsply Sirona

Виробник :
Артикул :
Наявність :  
В наявності
2 195 200 грн. 3 377 248 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Стоматологічна установка преміум класу

Інновації зустрічаються з захопленням

З Axano ви отримаєте елегантне стоматологічне крісло, яке відповідає вашим потребам. Axano поєднує розумний дизайн з ефективними робочими процесами, створюючи винятковий ергономічний досвід лікування.

Інтелектуальні функції легко інтегровані в Axano за допомогою Smart Touch, Smart Delivery Pro і Smart Control.

Smart Touch,

Інтерактивний, інтуїтивно зрозумілий 10,3-дюймовий дисплей Smart Touch – це серце Axano. Дисплей пропонує чітко організовані функції за допомогою ультрасучасної технології мультитач. Ви навіть можете налаштувати інтерфейс до дрібниць.

Інтегровані терапевтичні функції підтримують ваш робочий процес і забезпечують безпеку. Сума цих функцій створює чудову взаємодію інновацій та захоплення.

 

Smart Delivery Pro

Завдяки моторизованій подачі ви завжди матимете лікарський елемент під рукою. Функція автоматичного регулювання висоти крісла  регулює висоту відповідно до вашого зросту, а Smart Delivery Pro дозволяє вам ергономічно, без зусиль, щодня годинами поспіль насолоджуватися процесом лікування.

 

 

6 + 2 позицій для інструментів

Розташування тримачів інструментів у шаховому порядку забезпечує ергономічне захоплення пустера, камери та інструментів. Доступний додатковий тримач для камери, а імплантологічний двигун має власне з’єднання на нижній стороні елемента стоматолога.

Можливі варіанти розміщення інструментів на лікарському блоці

Цифровізація поєднується з дизайном

Завдяки Smart Touch можна швидко та легко отримати доступ до всіх основних функцій і керувати ними інтуїтивно. Крім того, ви можете налаштувати положення кнопок і функцій в інтерфейсі користувача за допомогою функції Drag&Drop, що дозволяє вам спроектувати дисплей відповідно до ваших уподобань і потреб, зберігаючи при цьому всю увагу на пацієнті.

Виділіть, позначте, обріжте та додайте текст до внутрішньоротових зображень прямо в інтерфейсі Smart-Touch. Ви також можете відтворювати цифрові медіа для підтримки стоматологічних консультацій.

Функція Drag&Drop дозволяє швидко та легко переставляти кнопки інтерфейсу користувача та розміщувати їх там, де вони потрібні для легкого доступу.

Контроль медіаконтенту.
Ви можете отримувати доступ, редагувати та керувати медіа за допомогою Smart Touch, не перемикаючись на інший комп’ютер.

Інтегрована ендодонтія

Бібліотека файлів, точний контроль крутного моменту та ApexLocator спрощують лікування кореневих каналів, зберігаючи при цьому високий рівень клінічної безпеки. Вибір файлів і відображення прогресу файлів також спрощують використання. А за допомогою параметра складності кореневого каналу ви можете оптимізувати крутний момент і швидкість файлу, щоб зменшити ризик для пацієнта.

Варіанти обшивки крісла Premium та Lounge

 

 

 

Гігієна поєднується з відмінними робочими процесами. І ви можете заощадити дорогоцінний час.

Високі стандарти гігієни з мінімальними зусиллями є нормою для Axano. Все спрямоване на ефективне виконання гігієнічних заходів, починаючи з гладких  поверхонь, що легко очищаються і до знімних компонентів і вбудованих адаптерів для дезінфекції інструментів.

 

Керовані гігієнічні процеси

Інтерфейс процесів очистки  Smart Touch показує, які гігієнічні заходи будуть незабаром. Ви також можете використовувати цей інтерфейс щоб запустити автоматичні гігієнічні заходи для регулярного промивання та щомісячної інтенсивної дезінфекції. Наприклад, одним натисканням кнопки інструментальні шланги, всмоктувальні шланги та плевчик автоматично промиваються за допомогою миючих засобів.

LED підвсвітка Ambient Light підтримує гігієнічні заходи, сигналізуючи, коли процес виконується, дозволяючи працівникам бачити статус процесу на відстані, економлячи час і пішохідну відстань.

 

Адаптери для дезинфекції інструментальних шлангів та шлангів системи аспірації

Вбудовані та знімні адаптери для дезінфекції забезпечують легке та надійне очищення та дезінфекцію інструментальних шлангів  у комплексі з інтегрованою системою дезінфекції. Для регулярного промивання системи подачі рідини  просто підключіть шланги інструментів до  адаптерів.

 

Аспіраційні шланги можна автоматично промивати натисканням однієї кнопки як між процедурами або в будь який момент протягом тривалого лікування. Засіб для чищення автоматично додається. Плювальниця також може бути включена в процес очищення.

Інтегрована система дезінфекції

Інтегрована система дезінфекції забезпечує безпечну, безперервну дезінфекцію води що подається на інструменти та в стаканчик. Дезінфектор автоматично розподіляє потрібну кількість дезінфікуючого засобу Dentosept у технологічну воду лікувального центру, щоб рівень бактерій у воді для лікування завжди був якомога нижчим. Система також оснащена вбудованим повітряним зазором відповідно до DIN EN 1717. Це важливо, щоб уникнути зворотного потоку води та ризику перехресного забруднення. Наші очисні центри також мають випробувальний знак Німецької асоціації з використання газу та води (DVGW).

 Ще однією перевагою інтегрованої системи дезінфекції є додаткова функція Санації. Під час цього процесу всі забруднені водопроводи промиваються чистим Дентосептом (Dentosept), який бореться з внутрішніми відкладеннями та запобігає утворенню біоплівки. Якщо Dentosept залишається у водопроводі щонайменше 24 години, він забезпечує оптимальний захист від біоплівки. Dentsply Sirona рекомендує робити це раз на місяць і після тривалого періоду невикористання.

Освітлення

Ідеальне природне освітлення також залежить від налаштувань. Сім рівнів яскравості від 5 000 до 40 000 люкс, а також три різні рівні колірної температури (4 600 K – 6 200 K) дозволяють оптимально регулювати світло для будь-якої ситуації лікування за допомогою інтерфейсу користувача. Якість передачі кольору залишається постійною, а чудове освітлення забезпечується в будь-який час.

Композитний режим вашого LEDview Plus дозволяє цілеспрямовано зменшити компоненти синього світла. Це є особливою перевагою при обробці пломбувальних матеріалів світлового затвердіння, оскільки запобігає передчасному твердінню. Ідеальний огляд дозволяє проводити лікування в спокійному темпі та без тиску часу.

LEDview Plus поєднує сучасний дизайн з інтелектуальними функціями. Вашим операційним світлом можна комфортно керувати за допомогою безконтактного датчика або через інтерфейс користувача вашого лікувального центру. Три рухливі з’єднання дозволяють розташувати операційну лампу, а отже, і повне світлове поле саме там, де вам потрібно. Це забезпечує максимальну гнучкість для будь-якого виду лікування.

Керування

Ергономічна, бездротова, багатофункціональна ножна педаль керування,  допомагає керувати стоматологічним кріслом, використовуючи лише ногу. Дозволяє використовувати основні функції безпосередньо, без рук, для високоточного лікування.

Treatment Center Axano

 

 

 

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua