ЕКОМ


Каталог ЕКОМ. Стоматологічні компресори та відсмоктувачі. Російська мова.


Компанія починала в дуже скромних умовах - з двох зйомних майстерень і невеликого офісу. Великою перевагою стала команда засновників, кожен з яких мав великий досвід в галузі розробки та виробництва медичної техніки. Назва ЕКОМ виникла від словосполучення "екологічні компресори", основного продукту компанії. "Наші компресори відрізняються своєю безмасляної конструкцією. Завдяки специфічній комбінації матеріалів компресори працюють без змащення, тому повітря на виході є чистим, без будь-яких масляних парів або запаху," - пояснює їх унікальність директор з виробництва пан Володимир Батора, один із засновників компанії.

У 1992 році компанія EKOM випустила свій перший компресор. На сьогодні компанія виробляє близько 14 000 компресорів на рік, в той час як по всьому світу вже експлуатується близько 170 000 апаратів. В даний момент над їх розробкою і виробництвом працює команда з 190 співробітників. Таким чином, компанія EKOM є найбільшим роботодавцем в регіоні. «Наша діяльність має два пріоритетних напрямки: стабільність для наших співробітників та їх сімей і виробництво продукції, небезпечні відходи виробництва якої не завдають шкоди навколишньому середовищу, а їх функціональні властивості, навпаки, сприяють її захисту», - описує Батора процес роботи компанії.

Люди часто не замислюються, яку важливу роль в повсякденному житті відіграють компресори. Компресори компанії EKOM найчастіше використовуються в стоматології, інтенсивній терапії та промисловості. Широкий спектр використання поряд з якістю і технологією без змащення забезпечує попит на компресори EKOM на світовому ринку. До 99% продукції компанії представлено на ринках 73 країн світу - від Азії та Близького Сходу до США і Європи. Саме тому компанія EKOM більш відома за кордоном. Результатом динамічного зростання і узгодженого використання отриманих коштів і ресурсів з метою подальшого розвитку компанії став переїзд у власні приміщення і розгляд питання розширення асортименту продукції незабаром після заснування компанії. У 2000 році було створено підрозділ «Lisovňa» (штампувальний цех). «Основне завдання підрозділу - виробництво тонких металевих листів. Такі листи використовуються при виробництві компресорів та різних складових збірних корпусів для телекомунікаційних розподільних щитів, електронних мікроскопів, джерел живлення в IT, для банківських сховищ і т. Д. », - пояснює інженер Батора. До продукції цього підрозділу проявили інтерес 20 країн Західної Європи, наприклад Голландія та Німеччина.

Діяльність компанії спрямована перш за все на довгострокове процвітання: «Основна передумова роботи компанії - знання потреб клієнтів, визначення та використання можливостей, порівняння з кращими екземплярами продукції в поєднанні з високим ступенем використання інновацій, продуктивності і повне залучення всіх співробітників в роботу».


ua