Мукотом 225RF.104.014, Jota, диам. вн. 1,4мм, наруж. 2,4мм, рабочая дл. 5.3мм, для прямого нак.
Производитель :
Артикул :
225RF104014
Наличие :
В наличии
Количество:
Доставка и оплата
Мукотом хірургічний Jota 225RF.104.014
Ключові характеристики:
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Сумісність: Прямий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 1,4 мм, зовнішній: 2,4 мм
Робоча довжина: 5,3 мм