Трепан 229XLRF.205.060, Jota, диам. вн. 6,0мм, наруж. 7,0мм, рабочая дл. 18,0мм, для углового нак.
Производитель :
Артикул :
229XLRF205060
Наличие :
В наличии
Количество:
Доставка и оплата
Трепан хірургічний Jota 229XLRF.205.060
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечни
- Діаметр: Внутрішній: 6,0 мм, Зовнішній: 7,0 мм
- Робоча довжина: 18,0 мм