Мукотом 225RF.104.021, Jota, диам. вн. 2,1мм, наруж. 3,1мм, рабочая дл. 4.9мм, для прямого нак.
Производитель :
Артикул :
225RF104021
Наличие :
В наличии
Количество:
Доставка и оплата
Мукотом хірургічний Jota 225RF.104.021
Ключові характеристики:
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Сумісність: Прямий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 2,1 мм, зовнішній: 3,1 мм
Робоча довжина: 4,9 мм