Мукотом 225RF.104.021, Jota, діам. вн. 2,1мм, зовн. 3,1мм, робоча довж. 4.9мм, для прямого нак.
Manufacturer :
Articul :
225RF104021
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Мукотом хірургічний Jota 225RF.104.021
Ключові характеристики:
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Сумісність: Прямий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 2,1 мм, зовнішній: 3,1 мм
Робоча довжина: 4,9 мм