Трепан 229XLRF.205.040, Jota, диам. вн. 4,0мм, наруж. 5,0мм, рабочая дл. 18,0мм, для углового нак.
Производитель :
Артикул :
229XLRF205040
Наличие :
В наличии
Количество:
Доставка и оплата
Трепан хірургічний Jota 229XLRF.205.040
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 4,0 мм, Зовнішній: 5,0 мм
Робоча довжина: 18,0 мм