Трепан 229XLRF.205.040, Jota, діам. вн. 4,0мм, зовн. 5,0мм, робоча довж. 18,0мм, для кутового нак.
Manufacturer :
Articul :
229XLRF205040
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Трепан хірургічний Jota 229XLRF.205.040
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 4,0 мм, Зовнішній: 5,0 мм
Робоча довжина: 18,0 мм