Мукотом 225RF.204.060, Jota, діам. вн. 6,0мм, зовн. 7,0мм, робоча довж. 6.0мм, для кут. нак.
Manufacturer :
Articul :
225RF204060
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Мукотом 225RF.204.060, Jota
Ключові характеристики:
Тип: Хірургічний мукотом
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 6,0 мм, зовнішній: 7,0 мм
- Робоча довжина: 6,0 мм