Мукотом 225RF.204.070, Jota, діам. вн. 7,0мм, зовн. 8,0мм, робоча довж. 6.0мм, для кут. нак.
Manufacturer :
Articul :
225RF204070
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Мукотом хірургічний Jota 225RF.204.070
Ключові характеристики:
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 7,0 мм, зовнішній: 8,0 мм
Робоча довжина: 6,0 мм