Трепан 224RF.104.018, Jota, діам. вн. 1,8мм, зовн. 2,8мм, робоча довж. 5.4м, для прямого нак.
Manufacturer :
Articul :
224RF104018
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Трепан хірургічний Jota 224RF.104.018
Ключові характеристики:
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 1,8 мм, зовнішній: 2,8 мм
Робоча довжина: 5,4 мм