Трепан 224RF.104.023, Jota, діам. вн. 2,3мм, зовн. 3,3мм, робоча довж. 6,0м, для прямого нак.
Manufacturer :
Articul :
224RF104023
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Трепан хірургічний Jota 224RF.104.023
Ключові характеристики:
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 2,3 мм, зовнішній: 3,3 мм
Робоча довжина: 6,0 мм