Трепан 224RF.104.050, Jota, діам. вн. 5,0мм, зовн. 6,0мм, робоча довж. 9,0мм, для прямого нак.
Manufacturer :
Articul :
224RF104050
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Трепан хірургічний Jota 224RF.104.050
Ключові характеристики:
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 5,0 мм, зовнішній: 6,0 мм
Робоча довжина: 9,0 мм