Трепан 229RF.205.030, Jota, діам. вн. 3,0мм, зовн. 4,0мм, робоча довж. 10,0мм, для кутового нак.
Manufacturer :
Articul :
229RF205030
Visit web-site
Availability:
Call to know about
Quantity :
Shipping
Трепан хірургічний Jota 229RF.205.030
Ключові характеристики:
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 3,0 мм, зовнішній: 4,0 мм
Робоча довжина: 10,0 мм