Трепан 229RF.205.070, Jota, діам. вн. 7,0мм, зовн. 8,0мм, робоча довж. 10,0мм, для кутового нак.
Manufacturer :
Articul :
229RF205070
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Трепан хірургічний Jota 229RF.205.070
Ключові характеристики:
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр:
Внутрішній: 7,0 мм, зовнішній: 8,0 мм
Робоча довжина: 10,0 мм