Трепан 224RF.104.027, Jota, діам. вн. 2,7мм, зовн. 3,7мм, робоча довж. 6.6мм, для прямого нак.
Manufacturer :
Articul :
224RF104027
Visit web-site
Availability:
In Stock
Quantity :
Shipping
Трепан хірургічний Jota 224RF.104.027
Ключові характеристики:
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 2,7 мм, зовнішній: 3,7 мм
Робоча довжина: 6,6 мм