Primescan AC (Праймcкан). Інтраоральний, цифровий, оптичний сканер для отримання цифрових відбитків в стоматологічній клініці з програмним забезпеченням Connect, можливість експорту даних в STL

 
Виробник :
Артикул :
6692672
 
 
1051200.0 грн. 1165080.0 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Primescan AC with Connect software (Праймскан з програмним забезпеченням Коннект) - новітня лікарська система з встановленим ПЗ Connect, для отримання високоточного оптичного відбитка в роті пацієнта і його цифровій передачі в лабораторії через портал Connect Case Center . Виробник Dentsply Sirona (Дентсплай Сірон, Німеччина).

Primescan це в даний момент найшвидший і найточніший сканер на ринку. Він простий у використанні, ергономічний, отримує незрівнянно точні цифрові відбитки в реальних кольорах з безпрецедентною розділюючою здатністю. І робить це дуже швидко.
Тільки за допомогою Primescan можна отримати надточний скан беззубої щелепи та металевих артефактів без покривного спрею.


За допомогою безкоштовної ліцензії (встановлюється на комп'ютері з лабораторним ПО: Exocad і ін.) ПО Connect Case Center Inbox Ваша лабораторія може працювати на звичному для них лабораторному ПО (Exocad) отримуючи кольоровий відбиток з промальованою межею препарування.


Комплектація інтраорального сканера Праймскан АС Коннект:
- сканер Primescan
- пересувний лікарський блок з вбудованим ПК, тачпадом і сенсорним TFT LED дисплеєм 21.5 "
- WLAN карта
- офіційний Windows 10, 64 bit
- накопичувач ліцензій (флеш-карта)
- встановлене ПЗ Sirona Connect (з ліцензією Сірон Коннект)
- встановлене ПЗ Connect Case Center Inbox (з однією безкоштовною ліцензією, встановлюється на лабораторному ПО)
- має ліцензію STL Export (СТЛ Експорт)

Ліцензія STL Експорт - ви можете зберігати оптичні відбитки (тільки чорно-білі) в форматі STL, і пересилати їх в будь-яку лабораторію, де стоїть будь-який софт (inLab, Exocad і т.д.) і будь-яке фрезерувальне обладнання.


Лікарська система Primescan AC with Connect Software дозволяє отримувати високоточні оптичні зліпки прямо біля крісла пацієнта. Отриманий цифровий 3D скан щелепи (з вказаними межами препарування) відправляється в лабораторію. Вся інша робота по моделюванню і фрезерування реставрації здійснюється в лаботаторіі і лікар отримує готову для фіксації реставрацію.

ua