Угода користувача


Угода користувача

Договір публічної оферти купівлі-продажу товарів

 

Вступ

Цей Договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти Договір купівлі-продажу Товару (надалі – Договір), представленого на сайті https://premier-dental.com.ua.

 

Цей Договір є публічним відповідно до ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, та його умови є однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). Шляхом укладення цього Договору Покупець у повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови Договору.

 

Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки підтвердження замовлення на сторінці оформлення замовлення і отримання Покупцем від Продавця підтвердження Замовлення, надісланого за допомогою засобів зв’язку.

 

Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір шляхом публікації змін на сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх публікації, якщо інший строк набрання чинності не визначений додатково під час публікації відповідних змін.

 

1. Терміни та визначення

 

1.1. Товар – інструменти, обладнання, матеріали та інші групи товарів відповідно до асортименту та цін, зазначених на сайті https://premier-dental.com.ua.

 

1.2. Інтернет-магазин – онлайн-магазин, який розміщується на сайті, який належить Продавцю та має адресу в мережі інтернет: https://premier-dental.com.ua, на якому представлені товари, що пропонуються для продажу, умови оплати, доставки і повернення цих товарів.

 

1.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років,  юридична особа чи фізична особа-підприємець, яка отримує інформацію від Продавця, розміщує замовлення щодо купівлі Товару, що представлений на сайті.

 

1.4. Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Прем’єр-Дентал» (ІПН: 336181213042), юридична особа, яка створена і діє відповідно до чинного законодавства України, юридична адреса: 79007, м. Львів, вул. Лепкого, буд. 3, кв. 1, фактична адреса: 79020, м. Львів, вул. Варшавська 69-б.

 

1.5. Замовлення – вибір Покупцем окремих позицій з переліку товарів, зазначених на сайті, при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

 

1.6. Служба доставки – треті особи, які надають послуги щодо доставлення (перевезення) замовлень Покупцеві.

 

1.7. Публічна оферта – пропозиція Продавця (розміщена на сайті Продавця), адресована необмеженому колу осіб відповідно до законодавства України укласти цей Договір на певних умовах.

 

1.8. Акцепт – повне і беззастережне прийняття Покупцем всіх умов Договору, без будь-яких виключень та/або обмежень рівносильне укладенню з Продавцем двостороннього письмового Договору купівлі-продажу, згідно з обраним переліком товарів, розміщених на сайті Продавця. Акцептом є натискання кнопки «Підтвердити замовлення» на сторінці оформлення Замовлення і отримання Покупцем від Продавця підтвердження Замовлення, надісланого за допомогою засобів зв’язку.

 

1.9. Виробник – суб'єкт господарювання, який: виробляє товар або заявляє про себе як про виробника товару чи про виготовлення такого товару на замовлення, розміщуючи на товарі та/або на упаковці чи супровідних документах, що разом з товаром передаються споживачеві, своє найменування (ім'я), торговельну марку або інший елемент, який ідентифікує такого суб'єкта господарювання.

 

1.10. Користувач – юридична або фізична особа, або фізична особа-підприємець відвідувач сайту, що має на меті розміщення Замовлення на сайті та приймає умови цього Договору.

 

 2. Предмет Договору та порядок його укладання

 

2.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар та сплатити за нього кошти.

 

2.2. Датою укладення Договору оферти (акцептом оферти) та моментом повного безумовного  акцептування публічної оферти вважається дата заповнення Покупцем форми замовлення, розміщеної на сайті, за умови отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення, надісланого за допомогою засобів зв’язку. У разі необхідності, за бажанням Покупця, Договір може бути оформлений у письмовій формі.

 

2.3. Цей Договір регулює купівлю-продаж Товару в Інтернет-магазині, в тому числі порядок:

 

- вибору Покупцем Товару;

 

- самостійного оформлення Покупцем Замовлення;

 

- здійснення Покупцем оплати замовленого Товару;

 

- передачі Замовлення у власність Покупця (доставка Товару за адресою, зазначеною Покупцем під час оформлення Замовлення).

 

2.4. Договір поширюється на всі види Товарів, визначених (розміщених) на сайті.

 

 3. Порядок оформлення замовлення

 

3.1. Покупець має право оформити Замовлення на будь-який наявний Товар, представлений на сайті Інтернет-магазину.

 

3.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в Замовленні в будь-якій кількості.

 

3.3. У випадку відсутності замовлених Товарів на складі Продавця, у тому числі із причин, що не залежать від Продавця, Продавець вправі видалити зазначений Товар із Замовлення Покупця, і повідомити про це Покупця.

 

3.4. При відсутності Товару Покупець має право замінити його Товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного Товару, анулювати замовлення.

 

3.5. Замовлення приймаються Продавцем цілодобово без вихідних, але підтвердження Продавцем отриманого від Покупця Замовлення за допомогою засобів зв’язку відбувається кожного робочого дня (крім вихідних і святкових днів) без перерви з 900 до 1700 год.

 

3.6. Покупець може оформити замовлення самостійно на Інтернет-сайті або по телефону з допомогою менеджера.

 

3.7. Щоб оформити Замовлення через Інтернет-сайт Покупцю Необхідно:

 

обрати Товари, представлені на сайті, їх кількість та натиснути «Купити», Товар буде автоматично доданий до розділу «Кошик», або ж натиснути «Купити в один клік»

 

натиснути «Продовжити» у правій нижній частині вікна;

 

заповнити дані у відповідній електронній формі Замовлення, обрати спосіб доставки та форму оплати Товару;

 

після закінчення Замовлення вибрати функцію підтвердження замовлення;

 

після завершення Покупцем дій по оформленню Замовлення на сайті, оператор доставки Продавця зв’яжеться із Покупцем за допомогою засобів зв’язку та за необхідності уточнить деталі Замовлення, а також підтвердить Покупцю про прийняття відповідного Замовлення в роботу.

 

Реєстрація в особистому кабінеті Інтернет-магазину не є обов'язковою умовою оформлення Замовлення. Реєстрація в особистому кабінеті Інтернет-магазину здійснюється шляхом створення користувачем індивідуалізованого логіну та паролю, на підставі яких користувач здійснює доступ до особистого кабінету, після завершення процедури реєстрації.

 

3.8. Замовлення вважається оформленим та прийнятим до виконання Продавцем у випадку, коли після завершення Покупцем дій по оформленню Замовлення на сайті, оператор Продавця зв’яжеться із Покупцем за допомогою засобів зв’язку та підтвердить Покупцю про прийняття відповідного Замовлення в роботу.

 

3.9. Після здійснення Покупцем Замовлення у телефонному режимі, оператор доставки Продавця усно підтвердить Покупцю про прийняття відповідного Замовлення в роботу.

 

3.10. У випадку, якщо оператор доставки Продавця не підтвердить Покупцю про

прийняття відповідного Замовлення в роботу, таке Замовлення вважається неоформленим та не підлягає виконанню Продавцем.

 

3.11. Покупець несе повну відповідальність за правильність та достовірність даних, вказаних ним при оформленні Замовлення.

 

3.12. Будь-які відомості про Товар, що містяться на сайті Інтернет-магазину, носять інформаційний характер і не можуть сприйматись як такі, що в повній мірі передають всі властивості та характеристики Товару. У разі виникнення у Покупця питань щодо властивостей та характеристик Товару, перед замовленням Товару йому необхідно звернутись за консультацією до оператора Інтернет – магазину.

 

4. Ціна Товару та порядок оплати


4.1. Ціна Товару визначається Продавцем самостійно та вказана у гривнях на сайті Інтернет-магазину. Всі ціни на Товари вказані на сайті у гривнях з урахуванням ПДВ.


 

4.2. Загальна вартість Замовлення складається із вартості усіх Товарів, зазначених у Замовленні. Загальна вартість Замовлення не включає вартість послуг щодо доставки Товару та інших супутніх послуг.


 

4.3. Оплата здійснюється або у формі післяплати після отримання Товару від Служби доставки, або безготівковим розрахунком після отримання рахунку-фактури.


 

4.4. У випадку, якщо Покупцем було обрано отримання рахунку-фактури, Товар передається Покупцю лише за умови оплати повної вартості Товару. У такому випадку оплата вартості Товару вважається здійсненою в момент зарахування відповідних грошових коштів на рахунок Продавця.


 

4.5. У випадку, якщо Покупцем було обрано післяплату, то крім вартості послуг Служби доставки до загальної вартості Замовлення додається сума витрат на відправку грошей через банківську систему за тарифами Служби доставки.


 

4.6. Продавець має право зупинити виконання Замовлення та/або скасувати його в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Покупцем обов’язку з оплати відповідного Замовлення.


 

4.7. Вартість та асортимент Товарів на Інтернет-сайті можуть бути змінені Продавцем на власний розсуд в будь-який час без повідомлення про це Покупця. При цьому, вартість Товарів, що вказана на Інтернет-сайті на час оформлення конкретного Замовлення є актуальною для оформлення цього Замовлення.

 

5. Умови доставки

5.1. Доставка Товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється Службою доставки. При неможливості зв’язатися з Покупцем за вказаним ним при Замовленні номером телефону, Замовлення вважається анульованим.

 

5.2. Режим роботи Продавця та час доставки вказуються на Інтернет-сайті.

 

5.3. Затримки у доставці Товарів можливі за умови настання непередбачених обставин, що склалися не з вини Продавця.

 

5.4. Доставка Замовлення Покупцеві здійснюється Продавцем на адресу, вказану у Замовленні. Доставка здійснюється по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

 

5.5. Право власності на Товар, а також ризик випадкового пошкодження чи втрати переходять до Покупця з моменту передачі йому Товару.

 

5.6. При прийнятті Замовлення, Покупець зобов’язаний перевірити Товар безпосередньо у відділенні Служби доставки у присутності співробітника Служби доставки. У разі пошкодження Товару або неповної комплектації Замовлення необхідно відмовитися від отримання Товару і його оплати, а також скласти відповідний акт (претензію перевізнику).

 

5.7. Отримання Товару Покупцем свідчить про те, що претензій до Товару не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.

 

6. Умови повернення товару

 

6.1. Покупець має право відмовитися від отримання Товару неналежної якості після його огляду в момент прийому Товару.

 

6.2. У випадку відмови від Товару неналежної якості, вартість якого була сплачена Покупцем шляхом безготівкового розрахунку, Продавець повертає кошти Покупцеві за Товар неналежної якості протягом 5 банківських днів.

 

6.3. Товари, розміщені на сайті, не призначені для особистого, домашнього або іншого використання, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю, а тому Товар належної якості не підлягає поверненню або обміну на аналогічний у Продавця.

 

6.4. Покупець, якому переданий товар неналежної якості, має право, незалежно від можливості використання товару за призначенням, вимагати від продавця за своїм вибором:

1) пропорційного зменшення ціни;

2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

 

6.5. У разі виявлення протягом гарантійного строку недоліків, які виникли з вини виробника і які неможливо було встановити при прийомі товару, та які роблять неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, а після їх усунення проявляються знову, покупець має право за своїм вибором:

1) вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми;

2) вимагати заміни товару.

 

6.6. У випадку невідповідності Товару умовам щодо якості, Сторони складають Акт про невідповідність, в якому зазначають недоліки. Складений Сторонами Акт про невідповідність є підставою для заміни неякісного Товару на аналогічний Товар належної якості протягом 5 (п’яти) робочих днів, за умови наявності Товару на складі Постачальника. Транспортні витрати по заміні неякісного Товару несе Постачальник. У разі неможливості замінити Товар, Постачальник зобов’язується повернути кошти Покупцю, якщо такий Товар був оплачений.

 

 

7. Гарантія якості


7.1. Товар, який Продавець передає або зобов’язаний передати Покупцю, має відповідати вимогам щодо його якості в момент його передачі Покупцю. Продавець зобов'язується передати Покупцю Товар у стані, придатному до його використання за цільовим призначенням.

 

7.2. Всі товари, представлені на сайті, мають необхідні сертифікати, всі необхідні документи і дозволені для продажу на території України.

 

7.3. Скарги (претензії) на недоліки Товару можна подати впродовж гарантійного строку з моменту придбання Товару. Скарга може бути подана лише у випадку, якщо дефект виявлено протягом гарантійного строку і дефект обумовлює невідповідність Товару умовам Договору.

 

7.4. Гарантія не поширюється на витратні матеріали, якими комплектується обладнання, такі як кільця, мембрани, трубки, лампи, прокладки, втулки і т.п., на всі деталі з резини, а також на випадки природнього зносу.

 

7.5. Не підлягають гарантійному ремонту та знімаються з гарантії вироби: що були встановлені або зберігалися в умовах навколишнього середовища, які не відповідають визначеним виробником нормам для цього обладнання; що експлуатувалися не за призначенням, визначеним виробником; що експлуатувалися з порушенням правил встановлення та експлуатації, вказаних у технічній документації виробника, в яких неправильно використовувалися витратні матеріали; з пошкодженнями, що виникли внаслідок застосування повітря, води, технічні характеристики яких не відповідають вимогам виробника; з несправностями, які виникли внаслідок нестабільності електромережі (відхилення частоти від номінальної більш як на 0,5%, напруги – більш як на 5%); з пошкодженнями, що виникли внаслідок хімічного впливу води (відкладення каменю, іржі, тощо); з механічними пошкодженнями, які призвели до виходу з ладу або неправильної роботи виробу; з пошкодженнями, що виникли внаслідок неправильного транспортування чи зберігання; з несправностями, що виникли внаслідок потрапляння всередину виробу тварин, комах, гризунів, сторонніх предметів та рідин, а також дії нездоланних сил (пожежа, повінь, блискавка і т.п.); ремонт або технічне обслуговування яких здійснювалось особами, які не є уповноваженими на це Постачальником, що зазнали конструктивних змін від неуповноважених осіб; що експлуатувалися з неналежними комплектуючими та витратними матеріалами, з додатковими деталями (вузлами), несумісними з даним виробом; що експлуатувалися з порушенням правил догляду та використанням неналежних засобів догляду.

 

7.6. Строки безоплатного усунення недоліків (дефектів виробника) обчисляються з моменту надходження запасних частин (комплектуючих), необхідних для такого усунення, на склад Продавця та зазначаються у відповідному документі на виконання гарантійних робіт.

 

 

8. Права та обов’язки сторін

8.1. Продавець має право:

- в будь-який час вносити зміни в даний Договір, матеріали та інформацію (в т.ч. про Товари), що пропонуються в Інтернет-магазині;

- відмовитись від укладення Договору публічної оферти за відсутності у нього можливостей продати Покупцеві відповідний Товар;

- здійснювати записи телефонних переговорів з Покупцем;

- призупинити продаж Товарів Покупцю у разі порушення Покупцем своїх зобов’язань (зокрема, але не обмежуючись, не здійснення оплати за замовлений Товар) за цим Договором;

- вимагати від Покупця добросовісно виконувати свої зобов’язання за даним Договором;

- без узгодження з Покупцем, передавати свої права та обов'язки по виконанню Договору третім особам.

8.2. Продавець зобов’язаний:

- надати Покупцю підтвердження Замовлення за допомогою засобів зв’язку або повідомити його про неможливість виконати Замовлення Покупця;

- передати Товар Покупцеві після здійснення ним оплати за такий Товар;

- перевірити якість та кількість Товару при його передачі Покупцеві;

- не розголошувати будь-яку приватну інформацію Покупця і не надавати доступу до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України (не вважається порушенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, що діють на підставі Договору з Продавцем, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем);

- запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації та/або передачу її особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень; своєчасно виявляти і припиняти такі факти;

- належним чином виконувати умови даного Договору.

8.3. Покупець має право:

- зареєструватись в Інтернет-магазині;

- у разі незгоди з будь-яким пунктом оферти, відмовитись від покупки Товарів, реєстрації в Інтернет- магазині, та будь-яких інших дій, передбачених даним Договором;

- звертатись за консультацією до Продавця щодо властивостей та характеристик Товару;

- вимагати від Продавця добросовісно виконувати свої зобов’язання за даним Договором;

8.4. Покупець зобов’язаний:

- до моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом та умовами Договору, цінами на Товар, пропонованими Продавцем в Інтернет-магазині;

- повідомити всі необхідні дані, що ідентифікують його як Покупця і необхідні для реєстрації в Інтернет-магазині шляхом власноручного внесення даних при реєстрації в Інтернет-магазині, або шляхом повідомлення необхідних відомостей оператору Інтернет-магазину, та підтримувати їх актуальність;

- своєчасно оплатити замовлений Товар (і його доставку, у разі необхідності доставки Товару);

- належним чином оформити прийняття Товару (в т.ч. підписати та передати Продавцю відповідні документи на отримання Товару), пред’явити документ, що посвідчує особу (особу, уповноважену на отримання Товару);

- перевірити якість та кількість Товару при його отриманні від Продавця;

- не розголошувати будь-яку приватну інформацію Продавця і не надавати доступу до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України; не передавати логін і пароль, отримані при реєстрації третім особам, та самостійно нести відповідальність за невиконання даного зобов’язання;

- належним чином виконувати умови даного Договору.

 

9. Відповідальність сторін

 

9.1. Продавець не несе відповідальність за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовленого Товару.

 

9.2. Продавець не несе відповідальність за:

 

9.2.1. змінений виробником зовнішній вигляд та комплектацію Товару;

 

9.2.2. за невідповідність кольорової гами Товару, що може відрізнятися від оригіналу Товару, виключно за різної колірної передачі моніторів персональних комп'ютерів та мобільних пристроїв;

 

9.2.3. за зміст і достовірність інформації, що надається Покупцем під час оформлення Замовлення;

 

9.2.4. за комісію, що утримується банком Покупця під час здійснення оплати Товару;

 

9.2.5. за строки зарахування грошових коштів Покупця на банківський рахунок Продавця;

 

9.2.6. за затримку доставки Товару, що відбувається за обставин, що виникли та знаходяться поза контролем Продавця;

 

9.2.7. за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логін та пароль третім особам.

 

9.3. Відповідальність Продавця за зміни умов придбання Товару в порівнянні з вказаними на сайті обмежується тим, що Покупець має право відмовитися від придбання Товару і вимагати у Продавця повернення сплачених за нього коштів (якщо вони були фактично сплачені Покупцем до моменту передання товару).

 

 

10. Конфіденційність і захист персональних даних


9.1. Надаючи свої персональні дані при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець надає Продавцеві свою добровільну згоду на обробку, використання (у тому числі передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних», без обмеження терміну дії такої згоди. 

 

9.2. Умови та порядок обробки і захисту Персональних даних у базах персональних даних Продавця регулюється Політикою конфіденційності Продавця.
 

9.3. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також Покупець надає свою згоду на передачу (поширення) його даних транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, будь-яким банкам і/або фінансовим установам та іншим третім особам (без обмеження), а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.

 

9.4. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

 

10. Обставини непереборної сили (форс-мажорні обставини)


10.1.  Сторони звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання зобов’язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили (форс-мажору), які не існували на момент укладення Договору та виникли поза волею Сторін (включаючи, але не обмежуючись, стихійне лихо, пожежа, епідемія, війна, заколот, страйк, акти органів державної влади, що роблять дії Сторони незаконними, тощо).

 

10.2. Сторона, яка не може виконувати свої зобов’язання внаслідок дії обставин непереборної сили, повинна негайно повідомити про це другу Сторону.


11. Строк дії Договору та порядок його розірвання


 

12.1. Цей Договір діє до повного виконання зобов’язань сторонами, за винятком випадків його дострокового розірвання.

 

12.2. До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін та в інших випадках, передбачених цим Договором і чинним законодавством України.


 

12. Інші умови

 

12.1. Цей Договір укладено на території України і діє відповідно до чинного законодавства України.

 

12.2. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди спір буде вирішуватися в судовому порядку, відповідно до чинного законодавства України.

 

12.3. Покупець підтверджує, що він до укладення цього Договору ознайомився та згоден з усіма його умовами, та свідомо без будь-якого примусу уклав цей Договір.


12.4. Інтернет-магазин і надані сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні внаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи без попереднього повідомленням Покупців.

ua