МК-1 атачмен

Виробник :
Артикул :
080206
Наявність :  
В наявності
1987.0 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

Односторонній бюгельний протез з аттачменом МК-1

Односторонній бюгельний протез з аттачменом МК-1 призначений для відновлення кінцевих дефектів з одного боку зубного ряду. Відновлення кінцевих ділянок зубного ряду є однією з найскладніших завдань бюгельного протезування.

Раніше для відновлення кінцевих фрагментів зубного ряду, здійснюваному за допомогою бюгельних протезів, застосовували протези з шарнірними кріпленнями. З плином часу стало ясно, що використання подібних конструкцій не є оптимальним рішенням, оскільки пов`язано з високим ризиком розвитку у пацієнта перевантаження опорних зубів. Сьогодні для відновлення кінцевих ділянок застосовують бюгельні протези з поворотним фіксатором МК-1. Бюгельне протезування кінцевих дефектів таким методом є більш ефективним.


Аттачмен МК-1 являє собою жорстке замкове кріплення, в якому фіксуючий замок знаходиться в середині самої конструкції, що гарантує непомітність фіксатора протеза для оточуючих.


Односторонній бюгельний протез з аттачмена МК-1 дуже міцно утримується в зубному ряді пацієнта. Знімати його необхідно тільки для проведення гігієнічних заходів. Для цих цілей замкове кріплення МК-1 відкривають спеціальним ключем.

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua