Сканер пластин XIOS Scan (Sirona). В комплекті: пластини розмір 0 - 2шт., розмір 2 - 4 шт.; чохли захисні - 200шт., чохли гігієнічні - 200шт., коробка для транспортування пластин, кабель LAN та кабель живлення, ПЗ SIDEXIS XG або SIDEXIS 4

Виробник :
Артикул :
6492735
Наявність :  
В наявності
195349.0 грн. 270599.0 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

XIOS Scan. Компактний та потужний

Сканер фосфорних пластин XIOS Scan забезпечить легкий та зручний у світ цифрового відображення  рентгенівських знімків. Якщо у Вас з`явилось бажання перейти від плівки до цифрового відображення без відриву від звичного для Вас процесу, то технологія PSP (фосфорних пластин) відкриє перед Вами безліч можливостей.  Використовуйте переваги цифрових технологій без темних кімнат та хімічних реактивів. Сканер XIOS Scan гармонійно доповнює сімейство інтраоральних рентгенівських систем від Sirona.

 

 •     Відпрацьований до досконалості процес доведе переваги роботи у цифровому форматі
 •     Неперевершена якість сканування з 22 пар лініями на мм
 •     Скануваня без жодних подряпин та автоматичне розпізнавання пластин
 •     Підтверджена якість від SIRONA - Made in Germany (Зроблено в Німеччині)

 

 


 

Отримуйте цифрові зображення найвищої якості

Сканер з рентгенографічними пластинами XIOS Scan складається з двох головних частин: самого пристрою та рентгенографічних пластин, спеціально призначених для цього сканера. Робота сканера XIOS Scan практично повністю контролюється програмним забезпеченням для обробки зображень SIDEXIS 4.

 

XIOS Scan працює з неперевершеною роздільною здатністю до 22 пар ліній на мм. У результаті Ви отримуєте виключно чіткі та детальні зображення – ідеальні передумови для постановки точного діагнозу. Зображення за допомогою дротового або бездротового з’єднання передаються безпосередньо на програмне забезпечення для обробки рентгенівських зображень SIDEXIS 4 від Sirona, де їх можна вивчати, оцінювати та ставити діагноз.
Програмне забезпечення містить простий набір елементів управління для подальшого редагування чіткості, яскравості та контрастності рентгенографічного зображення.
 
XIOS Scan дуже простий у користуванні завдяки добре продуманій ергономіці, оскільки відповідні налаштування були вперше застосовані у SIDEXIS 4, а сам процес сканування починається автоматично, коли рентгенографічну пластину розміщують у сканері.
Якщо пластину випадково неправильно вставили у сканер, він виявить це автоматично, і запис не відбудеться. Це дозволяє запобігти повторним знімкам.

Фосфорні пластини

Оскільки пластини XIOS Scan були розроблені спеціально для сканера Sirona, вони забезпечують особливо високу якість зображення. Для кращої ідентифікації і видимості в роті, пластини мають білу (неактивну) і синю (активну) сторони.

Пластини доступні в чотирьох розмірах:

 •          Розмір 0 - для дітей
 •          Розмір 1 - для дорослих (передні зуби)
 •          Розмір 2 - для дорослих (періапікальних і прикусні зображення)
 •          Розмір 3 - для дорослих (прикусні)


 
Механізм сканування було розроблено так, що рентгенологічні пластини не навантажуються під час самого процесу сканування, таким чином вони мають надзвичайно довгий строк служби, забезпечуючи оптимальну якість знімку навіть з безперервним використанням.
Сам пристрій є одним з найбільш компактних на ринку, так що підходить навіть в обмеженому робочому просторі або безпосередньо біля стоматологічної установки. Сканер може бути підключений безпосередньо до комп`ютера або бути інтегрованим безпровідним шляхом до мережі клініки.
Пластини доступні в чотирьох розмірах. Білий колір пластин для легшого розпізнавання пласти в порожнині рота, завдяки чому ви завжди можете бути впевнені, що активна сторона пластини була встановлена правильно.

 


Робочий процес з сканером XIOS  SCAN

Підготовка до зйомки.
Пацієнта реєструють в ПЗ SIDEXIS 4 та вмикають XIOS Scan. На приладі підтверджується присутність пацієнта та встановлюється розмір пластини, яка використовується.
 
Зйомка.

Рентгенографічна пластина має захисний чохол та гігієнічну упаковку, яка розміщується на позиціонері активною (синьою) стороною до зуба, зйомку якого проводять. Після експозиції рентгенівським випромінюванням рентгенографічну пластину кладуть в транспортний контейнер або переносять безпосередньо до сканера. Захисний чохол попереджає потрапляння світла на рентгенографічну пластину.
 
Обробка рентгенографічних пластин та процес сканування.
Після проходження гігієнічної процедури гігієнічну упаковку розривають, а пластину виймають, тримаючи її за чохол для захисту від закусу. Плівку кладуть на каретку для сканування та ослаблюють чохол, пластина плавно переміщується у сканер, де автоматично запускається процес сканування. Знімок одразу з’являється на SIDEXIS 4, пластина очищується від зображення та виштовхується з XIOS Scan через каретку для сканування.
 
Обробка даних.
Після сканування знімки зберігаються прямо в медичній картці пацієнта. Знімки можна обробити фільтрами SIDEXIS, повернути та змінити їх послідовність.Захисні чохли

Захисний чохол не тільки забезпечує більш високу захист пластин, він також захищає від впливу світла під час  транспортування пластин.

 


Гігієнічний чохол

Гігієнічні захисні чохли доступні в чотирьох розмірах, щоб відповідати рентгенографічним пластинам. Вони мають клейку стрічку для швидкого закриття. Перфорація на тримачі дозволяє швидко та зручно відкрити пластину після експозиції.

 


Технічні характеристики XIOS Scan

Розміри (В x Ш x Д) 363 мм x 163 мм x 286 мм
Вага 7.3 кг ± 0.5 кг
Розмір пікселя 23/30 μm
Роздільна здатність 22/17 Lp/mm
Інтерфейс LAN
Розмір пластин  
Size 0 31 мм x 22 мм
Size 1 24 мм x 40 мм
Size 2 31 мм x 41 мм
Size 3 27 мм x 54 мм


Комплект поставки сканера XIOS Scan

 1.     Головний блок XIOS Scan
 2.     Пластини XIOS Scan, розмір 0 - 2 шт.
 3.     Пластини XIOS Scan, розмір 2 - 4 шт.
 4.     Захисні чохли, розмір 0 - 100 шт.
 5.     Захисні чохли, розмір 2 - 100 шт.
 6.     Гігієнічні чохли, розмір 0 - 100 шт.
 7.     Гігієнічні чохли, розмір 2 - 100 шт.
 8.     Бокс для транспортування пластин
 9.     Кабель LAN
 10.     Кабель живлення
 11.     ПЗ SIDEXIS XG або SIDEXIS 4

 


 

Відео-презентація сканера пластин XIOS Scan на стоматологічній виставці у Кельні 2015 (The International Dental Show : IDS 2015)

 

Sirona at IDS 2015: Intraoral x-ray systems

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua