INTEGO від DentsplySirona. Сучасна стоматологічна установка


Сучасна стоматологічна клініка повинна мати установки найвищої якості

Обираючи нову стоматологічну установку для своєї клініки, кожен власник бажає придбати модель, яка буде відповідати всім сучасним технологічним вимогам, гарантуватиме свободу рухів стоматологу та асистенту, а також комфорт пацієнту. Крім того, бажано, щоб вона стала справжньою окрасою кабінету, бо, заходячи в приміщення, пацієнт в першу чергу помічає не матеріали, інструменти, компресор чи апекслокатор, а саме її – стоматологічну установку.

Плавні форми, привабливий вигляд, приємні на дотик матеріали, гарний сучасний колір можуть мати вирішальний вплив на бажання пацієнта повернутися до вас знову і рекомендувати вашу клініку знайомим.

Всім цим вимогам відповідають стоматологічні установки Intego від DentsplySirona, які виготовляються на заводі в Німеччині.

Бренд DentsplySirona має більш ніж 140-ка річну історію створення інноваційних та високоякісних продуктів для стоматології.


Нижня подача.


Верхня подача.


Тонка спинка крісла стоматологічної установки ІНТЕГО забезпечує простір для ніг лікаря та вільне переміщення ножної педалі управління.

Зручні робочі стільці (Hugo, Carl, Paul)  дозволяють працювати без втоми цілий робочий день як лікарю, так і асистенту.

Крісло пацієнта з системою плавного підйому, зручні підлокітники, зручна опора для ніг, яка подовжується для комфорту високих пацієнтів.

Інтраоральна камера та монітор, якими може бути оснащена установка, створюють детальні знімки з високою роздільною здатністю. Це мотивуватиме до лікування та покращує комунікацію між лікарем та пацієнтом під час лікувальних процедур.

Інтуїтивне управління та якісне освітлення дозволяє стоматологу зосереджуватися лише на робочому процесі та досягати бездоганного результату.

Установки INTEGO значно підвищують якість роботи лікаря, що обов’язково помітять та оцінять пацієнти!


Якщо від покупки нової стоматологічної установки вас утримує наявність вживаної – є рішення!

Розмістіть оголошення про її продаж на спеціалізованому ресурсі NaviStom.com і ви швидко знайдете покупця.

Сайт щодня відвідують тисячі стоматологів та власників клінік, щоб придбати нову або вживану стоматологічну установку; прочитати статті з управління стоматологією та персоналом, дизайну клінік з усього світу, з релізами компаній-виробників, анонсами навчальних заходів в Україні та за кордоном, новини з різних країн, дати оголошення про пошук співробітників, опублікувати резюме, запропонувати послуги зуботехнічних лабораторій, продаж чи оренду клініки чи з/т лабораторії, сервісу та ремонту, будівництва чи дизайну інтер’єру клініки, озвучити попит на певний стоматологічний товар чи послугу.

Зважаючи на прихильність спеціалістів стоматології до сайту протягом багатьох років та на високу відвідуваність ви швидко продасте будь-яку стоматологічну продукцію, опублікувавши оголошення на NaviStom.


Завантаження

INTEGO. DentsplySirona. Стоматологічна установка. Каталог опцій, опис можливостей та пакетів. PDF, російська мова.


Відео-огляд

ua