Товари тижня

Насадка ендоактиватор L16 PEEK для AW-100-4HA (20 шт)

Виробник :
Артикул :
5039251
Наявність :  
В наявності
2 877 грн. 3 502 грн.
Кількість :
Доставка і оплата

M-Tip
M-Tip — це безпечне та ефективне рішення для промивання кореневих каналів за допомогою звукових вібрацій.

Тонкий і гнучкий наконечник з полімеру PEEK може безпечно слідувати за вигинами каналу, не розширюючи його, і активує промивання по всій довжині каналу.

Тонкий, гнучкий і безпечний

Невеликий діаметр насадки (0,25 мм) із змінним конусом (від 0,02 до 0,05) з довжиною робочої частини 16 мм, дозволяє плавно просуватися по каналах до робочої довжини навіть після мінімально інвазивних підготовчих процедур.
А безпечна і гнучка насадка, виготовлена з полімеру PEEK, повторює вигини каналу, не розширюючи його.

 

Очищення, активованим вібрацією звукової частоти, потоком

Активована вібрацією звукової частоти насадка створює коливальний потік у кореневому каналі, що призводить до струменевого очищення іригаційною рідиною.

А потужний потік ефективно активує іригаційну рідину і доставляє її до всього кореневого каналу, включаючи додаткові канали та перешийки.

 

Ефективне очищення

Отвори дентинових канальців є прохідними та широкими після двох хвилин занурення в EDTA та тридцятисекундного промивання за допомогою M-Tip.
(Фото зроблено за допомогою скануючого електронного мікроскопа з 5000-кратним збільшенням.)

Відгуки

Немає відгуків. Ваш відгук може бути першим!

Поставте оцінку та напишіть свій відгук

Поставте оцінку від 1(погано) до 5(чудово)
 
1 (погано)
2
3
4
5 (чудово)
Оцінка *
ua