Мукотом 225RF.104.014, Jota, діам. вн. 1,4мм, зовн. 2,4мм, робоча довж. 5.3мм, для прямого нак.
Виробник :
Артикул :
225RF104014
Наявність :
В наявності
Кількість :
Доставка і оплата
Мукотом хірургічний Jota 225RF.104.014
Ключові характеристики:
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Сумісність: Прямий наконечник
- Діаметр: Внутрішній: 1,4 мм, зовнішній: 2,4 мм
Робоча довжина: 5,3 мм