Трепан 229XLRF.205.060, Jota, діам. вн. 6,0мм, зовн. 7,0мм, робоча довж. 18,0мм, для кутового нак.
Виробник :
Артикул :
229XLRF205060
Наявність :
В наявності
Кількість :
Доставка і оплата
Трепан хірургічний Jota 229XLRF.205.060
- Тип: Хірургічний трепан
- Матеріал: Карбідний сплав
- Сумісність: Кутовий наконечни
- Діаметр: Внутрішній: 6,0 мм, Зовнішній: 7,0 мм
- Робоча довжина: 18,0 мм